وبلاگِ آریان

zero to very

سری آموزش های صفر تا خیلی

میتونیم خیلی موضوعات گسترده و کاملی رو تا حد خوبی با هم یاد بگیریم. با خود زبان ها و ابزار ها بیشتر آشنا بشیم و هم با تریک ها و راه های میانبر کاربدیشون بیشتر آشنا بشیم.

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. من چند وقتیه که دارم روی مهارت های جانبی حوضه کاریم کار میکنم. از این رو با خیلی از ابزار های مفید و کاربردی آشنا شدم. برای همین تصمیم گرفتم که آموزش های مختلفی به صورت متنی و در آینده به صورت ویدیویی درست کنم. میخوام اسم بعضی هاشون رو بزارم صفر تا خیلی مشخصا در اینجا و یوتیوب میتونین این مطالب رو دنبال کنین.

ایده ای که دارم اینجوریه که آموزش متنی که توی وبلاگم منتشر می کنم قراره آموزش های ساده، کاربردی و کوتاه باشه که به درد همه بخوره. آموزش های ویدیویی که قرار در آینده تولید بشن کورس‌هایی باشه که تخصصی و کامل تر به موضوع بپردازه.

اسم این سری های آموزشی که به صورت متنی منتشر میشه رو میزارم صفر تا خیلی. قراره تو این آموزشا از نصب و راه اندازی برنامه ها و ابزار های مختلف، تا دولپ مینی برنامه های کاربردی آموزش بدم.

اینطوری میتونیم خیلی موضوعات گسترده و کاملی رو تا حد خوبی با هم یاد بگیریم. با خود زبان ها و ابزار ها بیشتر آشنا بشیم و هم با تریک ها و راه های میانبر کاربدیشون بیشتر آشنا بشیم.

خیلی خوش حال میشم که نظراتتون رو برام بنویسین و من رو با عضویت در شبکه های اجتماعی حمایت کنین.

آریان:))

تصویر آریان عمرانی

آریان عمرانی

برنامه نویس و گیک عاشق ساختن